EKOTÝM

Prvním krokem Ekoškoly je sestavení Ekotýmu - tým lidí (dětí, učitelů, provozních zaměstnanců, vedení školy, rodičů i místních občanů), kteří společně plní a koordinují úkoly/akce vedoucí k ekologizaci jejího provozu.

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Malý Ekotým tvoří děti z jednotlivých tříd, paní učitelky, provozní zaměstnanci, vedení školy a další osoby. Koordinátorem programu je p. učitelka Pavlína Ivanová.

stažený soubor (2).jfif

Ekotým třídy Sluníčko

stažený soubor (3).jfif
stažený soubor (1).jfif

Ekotým třídy Motýlek

Ekotým třídy Kuřátko

Velký Ekotým se v letošním školním roce skládá z dětí a jejich rodičů, paní učitelky z jednotlivých tříd, paní kuchařky a vedení MŠ.

stažený soubor.jfif

Schůzka velkého Ekotýmu 12. 11. 2021

stažený soubor (4).jfif

Schůzka velkého Ekotýmu 1. 4. 2022

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Letos tvoří náš Ekotým děti z jednotlivých tříd, učitelky, provozní zaměstnanci, vedení školy a další osoby. Koordinátorem programu je p.učitelka Pavlína Liberdová. Z důvodu nepříznivé situace se zatím nemůžeme setkávat v rámci velkého Ekotýmu, ale budeme rádi, když se i vy zapojíte například v rámci ranních úkolů či různých ekoškolích výzev.

Ekotým - Tř. Kuřátko

Tř. Kuřátko