top of page

Druhá schůzka velkého ekotýmu

V pátek 1. dubna 2022 jsme se sešli na druhé schůzce velkého ekotýmu ve školním roce 2021/2022. Po přivítání a seznámení s průběhem schůzky, jsme si kvízovou hrou “Rychle do Ekoškoly” zopakovali informace o Ekoškole (například kolik má kroků, co to Ekoškola je, jak vypadá logo, jakému tématu se letos věnujeme), ale také jak a čím pomáhat naší planetě Zemi, jak se chovat ekologicky. Poté jsme si ukázali vyhodnocenou analýzu a zadali úkoly do příští schůzky.

Po schůzce Ekotýmu nás ve spolupráci s Klubem dětí, rodičů a přátel MŠ Mateřídouška, z. s. čekala akce Jarní otevírání zahrady, která však kvůli špatnému počasí probíhala pouze ve třídě. Děti zasadily do truhlíků macešky, abychom společně vylepšili prostředí naší školky. Poté poznávaly různé jarní květiny, skládaly jarní obrázky a vyzkoušely si i slalom s kolečky.

Všem děkujeme za účast a podporu naší mateřské školy. Nyní již na třídách vytváříme ekokodexy a věnujeme se plánu činností. Těšíme se na další setkání!


Comments


bottom of page