top of page

Letecký den

Učitelé, rodiče dětí a zástupci Pobeskydského modelářského klubu FM, Lukáš Talpa a Jiří Prokop, si pro děti z MŠ Mateřídouška připravili komentovanou prohlídku leteckých modelů.

Za velké účasti děti i rodičů jsme se sešli v odpoledních hodinách na hřišti 11. ZŠ, kde jsme byli seznámeni s pravidly pro tento „letecký den.“ Všichni jsme si prohlíželi zajímavou výstavu modelů letadel a čekali, až se utiší vítr, aby mohla nastat nejzajímavější část akce - akrobatická šou s modely letadel. V úžasu jsme vzhlédli vzhůru a pozorovali model letadla, jak krouží nad našimi hlavami. Také po hřišti se s burácivým zvukem proháněly modely letadel. Nevšední zážitek byl zakončen rozdáváním dárečků pro děti, které si odnesly domů. Jednotlivé třídy - Motýlek, Sluníčko, Koťátko, Kuřátko dostaly model letadla k aktivitám při pobytu venku.

Děkujeme příznivcům létání a modelářské činnosti za nevšední zážitek.コメント

コメントが読み込まれませんでした。
技術的な問題があったようです。お手数ですが、再度接続するか、ページを再読み込みしてださい。
bottom of page