top of page

Převzali jsme titul Ekoškola v Praze

V dubnu tohoto roku proběhl v naší mateřské škole audit Ekoškoly. Program Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, který motivuje děti a učitele k udržitelnějšímu způsobu života

a pomáhá jim vytvářet lepší svět. 

Hodnotící komise rozhodla na základě splněných kritérií o udělení titulu Ekoškola - Certifikace Zelená cesta. Tímto můžeme po další období 3 let používat logo, vlajku a název Ekoškola. Kromě titulu jsme obdrželi také pozvání do Prahy, kde 13. 6. 2024 proběhlo na Staroměstské radnici slavnostní ocenění Ekoškol pod záštitou ministra životního prostředí Petra Hladíka, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a hlavního města Praha. Certifikát Ekoškoly převzali někteří členové našeho ekotýmu - paní ředitelka, Elenka z Koťátek a Barunka z Kuřátek se svými rodiči.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli titul obhájit. Poděkování patří našemu ekotýmu, dětem, rodičům i všem zaměstnancům školky.


Comments


bottom of page