Ve Světě techniky
- před 2 dny
- Minut čtení: 1
Všechny třídy naší mateřské školy se během měsíce června vydaly autobusem na výlet do Světa techniky v Ostravě, kde na děti čekal den plný objevování a her. Velkým lákadlem byla oblíbená herna Dětský svět, ve které si děti mohly vyzkoušet nejrůznější povolání, stavět, zkoumat a poznávat svět kolem sebe hrou. Každá třída se navíc zúčastnila některého ze vzdělávacích programů - Doktorská školička, Svět barev, Kouzelný oxid či Montessori laboratoř. Děti si odvezly spoustu zážitků, poznatků i radosti z objevování.








































Komentáře