top of page

Vesmírný karneval MŠ Mateřídouška

V úterý 30. ledna 2024 se jídelna 11. ZŠ proměnila ve vesmírnou loď plnou různých zajímavých postaviček. Nechyběly princezny, spidermani, piráti, plyšáci, klauni, viděli jsme i Jokera, víly nebo čarodějnice. Ale nebyli to skuteční filmoví hrdinové, kterých bychom se měli bát, byli to naše děti. Karneval začal kouzelnickým vystoupením paní kouzelnice Radany, která děti a rodiče provedla celým zábavným odpolednem. Tanečky střídaly soutěže, které děti absolvovaly samy nebo se svými rodiči. Po celou dobu zněla fantastická hudba a všichni se mohli občerstvit v našem karnevalovém bufetu. Odpoledne se nám moc líbilo. Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili do příprav nebo upekli něco sladkého či slaného na ochutnání a dodání energie do dalších radovánek.
Comments


bottom of page